Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda

Powiększenie biustu własną tkanką tłuszczową

Data publikacji 5 listopada 2019

Każdy człowiek, bez względu na płeć posiada jakieś kompleksy, jedni mniej drudzy więcej. Najczęstszymi jednak osobami z kompleksami jest płeć piękna. Kobiety bardziej zwracają uwagę na swój wygląd, bardziej dbają o siebie i częściej poddają się jakimś zabiegom upiększającym.


Wiele kobiet, czy to z racji wieku, choroby lub przebytych ciąż ma kompleks na punkcie swoich piersi. Dla kobiety przeważnie to biust jest ich atrybutem piękna i kobiecości. Dlatego najczęściej to na ich punkcie kobiety mają kompleksy. Jednak nie każda kobieta chce powiększać sobie piersi za pomocą silikonów, implantów.


Powiększenie piersi własną tkanką tłuszczową pozwala na długotrwały efekt większych, jędrniejszych piersi, a zabieg wykonywany na przykład z równoczesnym przeprowadzeniem liposukcji pozwala nam jednocześnie na uzyskanie zgrabniejszej sylwetki. Dzięki temu nie mamy w sobie ciała obcego w postaci implantów, biust nie wygląda sztucznie – tylko efekt jest bardzo naturalny i zarazem zmniejszamy poziom tkanki tłuszczowej.

Wiele kobiet wybiera tę opcję ponieważ jest ona bardzo efektowna, wygląda naturalnie, pozbywamy się kompleksów na długi czas.
Proces takiego powiększania biustu jest zabiegiem operacją plastyczną, która polega na uzupełnieniu piersi własną tkanką tłuszczową.


Na samym początku następuje zabieg liposukcji – czyli pobrania tkanki tłuszczowej i przygotowania jej do przeszczepienia do piersi.
Tkankę tłuszczową pobiera się najczęściej z brzucha, uda, lędźwi pacjentki. Zabieg ten wykonuje się w znieczuleniu ogólnym pacjentki.


Dzięki temu zabiegowi możemy osiągnąć efekt ujędrnienia piersi i jednocześnie pozbyć się niechcianego tłuszczu z danej partii ciała.
Jeśli chcemy aby powiększenie piersi było bardzo widoczne musimy zabieg powtórzyć po około 3 miesiącach od pierwszego zabiegu.


Jeśli pacjentka jest bardzo chuda i ma mało tkanki tłuszczowej zaleca się jej powiększenie piersi implantami a tylko ” dołożenie ” własnej tkanki tłuszczowej.
Cena zabiegu zależy od ilości potrzebnego pobrania tkanki tłuszczowej, ale mniej więcej wahają się one w granicy od 5 tysięcy złotych do nawet 20 tysięcy złotych.

Redakcja lashup.pl

Redakcja LashUp to kreatywny zespół ekspertów z dziedziny urody, zdrowia i lifestyle’u, który łączy pasję z profesjonalizmem. Naszym celem jest inspirowanie i wspieranie czytelników w codziennych wyborach, pomagając im dbać o siebie i żyć pełnią życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

kurs kosmetyczny