Metody nieinwazyjnego przedłużania włosów

Włosy dla większości kobiet są atrybutem kobiecości i piękna. Dlatego też każda kobieta dba o włosy na przeróżne sposoby. Dostępne są różne odżywki, szampony i maski dla różnego rodzaju włosów – od kręconych do koloryzowanych.
Na fryzjera kobiety wydają dużo pieniędzy, ponieważ każda kobieta chce mieć piękne, zadbane i świeże włosy. Ich wygląd sprawia, że kobieta czuje się dobrze – i dobrze wygląda.


Tak mało trzeba aby kobiecie podnieść samoocenę


A co w sytuacji, kiedy okazuje się, że nasza wizyta u fryzjera lub nasz eksperyment wyjdzie nie taki jaki był cel końcowy? I na następny dzień stwierdzamy, że nasze włosy są zbyt krótkie? Albo po prostu pragniemy jakiejś zmiany w naszym wyglądzie? Na rynku są dostępne różne preparaty na szybszy porost włosów ale na efekty używania ich trzeba trochę poczekać. Wtedy na przeciw wychodzą nam inne metody przedłużania włosów!


Nieinwazyjne przedłużanie włosów jest częstym zabiegiem.
Poznajcie inne nieinwazyjne sposoby na przedłużenie włosów.
Jeśli chcemy nieinwazyjnie przedłużyć włosy możemy udać się do profesjonalisty – fryzjera, który doradzi i poleci nam najlepszą metodę dla nas – dla naszej skóry głowy i włosów.

  • Możemy stosować spinki do włosów – efekt jest natychmiastowy i dostępny kiedy tylko sobie tego życzymy. Jest to zwykła spinka w włosami, które są wyglądem bardzo zbliżone do naszego rodzaju i odcienia włosa. Ceny takich spinek są różne ale na pewno nie możemy kupić najtańszych, one są przeważnie zrobione z niskiej jakości materiałów – nie chcemy przecież aby nasze włosy wyglądały sztucznie.
  • Kolejną metodą jest keratynowe przedłużanie włosów –
    fryzjer używa specjalnego pistoletu z keratynowym wkładem i przykleja na ciepło sztuczne pasma włosów do naszych naturalnych. To rozwiązanie w efekcie końcowym wygląda bardzo naturalnie, daje efekty na około 2-3 miesiące.
  • Mikroringi – w tej metodzie doczepy są mocowane do naturalnych włosów za pomocą małych obrączek. Wymaga ona od fryzjera dużej precyzji i doświadczenia. Ta metoda daje najtrwalszy efekt ponieważ na ewentualne poprawki trzeba udać się dopiero po okresie nawet 4 miesięcy od założenia.

Redakcja lashup.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *