Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda

Złoty łańcuszek celebrytka – jak nosić? O czym pamiętać?

Data publikacji 23 kwietnia 2020

Uroczyste gale czy pokazy mody stanowią idealne miejsca dla celebrytek, które z wdziękiem mogą prezentować swoje – mniej lub bardziej – wymyślne kreacje. To właśnie wszelkiej maści gwiazdy w decydującym zakresie wpływają na współczesne trendy, które później okazują się inspiracją dla innych kobiet. Dotyczy to zarówno ubioru, jak i dodatków. Jednym z charakterystycznych akcentów są złote łańcuszki celebrytki – chętnie wybierane przez  gwiazdy, niezależnie od wieku. To efektowna biżuteria, dostępna w różnorodnych wzorach i wariantach, dzięki czemu może być ozdobą wielu kobiet.

Złoty łańcuszek celebrytka – co to jest?

Jak wynika z nazwy, celebrytka jest biżuterią, po jaką chętnie sięgają rozmaici celebryci. Jej cechą szczególną, oprócz charakterystycznego nazewnictwa, jest delikatność, która przejawia się w połączeniu subtelnego łańcuszka z niewielkimi, choć przyciągającymi uwagę, zawieszkami. Stanowi doskonały wybór na każdą okazję i co ważne – pasuje do każdej stylizacji. Złoty łańcuszek celebrytka może być ozdobiony symbolem nieskończoności, serduszkami, gwiazdkami, koniczynką czy poziomo ułożonym krzyżykiem. Niezależnie od wybranej opcji możemy być pewni, że jest biżuterią o ponadczasowym wydźwięku, która tak szybko nie wyjdzie z mody.

Sposoby noszenia celebrytek

Sięgając po złoty łańcuszek celebrytkę możemy być pewni, że jest to uniwersalny dodatek, który wzbogaci każdą stylizację – nie popełniając przy tym modowego faux pass. Z racji niekwestionowanej subtelności i delikatności sprawdzi się jako element biurowego outfitu, w nienachalny sposób podkreślając urodę właścicielki i nie zaburzając panującego w firmie dress code’u. Idealnie pasuje również do luźnych, codziennych strojów, a także z powodzeniem może być zakładany do wieczorowych uroczystości. Prostota i delikatność sprawia, że złoty łańcuszek celebrytka jest uniwersalnym dodatkiem, który pasuje do wszystkiego.

O tym pamiętaj!

Zalety noszenia celebrytek można byłoby wymieniać godzinami. Nie oznacza to jednak pełnej dowolności w ich użytkowaniu. Pierwsza zasada brzmi: mniej znaczy więcej. Jeśli zatem kreacja jest zdobna, wykonano ją z wyszukanych materiałów lub krzykliwych kolorów, wówczas dobór biżuterii powinien być mocno zachowawczy. Zamiast naszyjnika, o wiele lepiej sprawdzi się złoty łańcuszek celebrytka w formie bransoletki z delikatną zawieszką. 

Poza tym, niezbyt mile widziane są połączenia typu naszyjnik, kolczyki i pierścionki. Złoty łańcuszek sam w sobie stanowi efektowną dekorację. I nie trzeba wzmacniać jego walorów wizualnych dodatkową biżuterią.

Redakcja lashup.pl

Redakcja LashUp to kreatywny zespół ekspertów z dziedziny urody, zdrowia i lifestyle’u, który łączy pasję z profesjonalizmem. Naszym celem jest inspirowanie i wspieranie czytelników w codziennych wyborach, pomagając im dbać o siebie i żyć pełnią życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

kurs kosmetyczny