Rzęsy

0
1302

Zagęszczanie, przedłużanie i uzupełnianie rzęs

Lash Up! to pierwszy Lashes Bar w Warszawie. W 2014 roku rozpoczęliśmy naszą przygodę z profesjonalną stylizacją rzęs na Warszawskim Mokotowie. Od 2016 roku oferujemy nasze usługi również na Warszawskim Żoliborzu. Od początku naszej działalności podążamy za najnowszymi trendami w dziedzinie stylizacji oczu i cieszymy się zaufaniem Klientek.

W ofercie znajdziecie:

 • Zagęszczanie i przedłużanie rzęs metodą objętościową, która polega na przyklejeniu kilku ultra cienkich rzęs do pojedynczej naturalnej rzęsy. Dzięki tej metodzie nawet przy niedużej ilości naturalnych rzęs możemy osiągnąć efekt pięknie wypełnionego oka. W zależności od wybranej stylizacji przez Klientkę możemy osiągnąć stylizację od lekko podkreślonego oka do spektakularnych stylizacji Hollywood. W tej metodzie wykorzystujemy najcieńsze dostępne rzęsy o grubości 0,03
  • Light Look – ok 2 – 3 rzęs do 1 rzęsy naturalnej
  • Medium Look – ok 4 – 5 rzęs do 1 rzęsy naturalnej
  • Russian Look – ok 6 – 8 rzęs do 1 rzęsy naturalnej
  • Hollywood Look – maksymalne zagęszczenie do 1 naturalnej rzęsy
 • Stylizacja Kim Camellia to najnowsza metoda stylizacji rzęs. Ta stylizacja bazuje na metodzie objętościowej. Inspirowana stylem Kim Kardashian, polega na aplikacji rzęs metodą ząbkową, dającą naturalny efekt wypełnienia ‘rozgwiazdę’. Wykorzystujemy do tej metody specjalnie dedykowane rzęsy stopniowane o trzech różnych długościach co 2 mm. W tej metodzie wykorzystujemy rzęsy dedykowane tylko do tej stylizacji o grubości 0,05 – 0,07.
 • Stylizacja metodą 1:1, która polega na przyklejeniu jednej rzęsy jedwabnej do pojedynczej rzęsy naturalnej. W tej metodzie wykorzystujemy rzęsy jedwabne o grubości 0,1

Uzupełnienia i czas zabiegu

W ofercie jest dwa rodzaje uzupełnienia, małe do 30 % ubytku rzęs i duże powyżej 30 % ubytku rzęs. Jeśli ubytek przekracza 70 % to wykonuje się pełnopłatną stylizację.

Pracujemy tylko na oryginalnych produktach renomowanych marek specjalizujących się w stylizacji rzęs. W naszej ofercie posiadamy również kleje dla alergików oraz maseczki dla klientek uczulonych na opary kleju.

Wszystkie nasze stylistki posiadają certyfikaty i wieloletnie doświadczenie.

Zabieg stylizacji rzęs nie przekracza czasu 2 godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here