Dystrybucja Indigo Nails: 694 453 500 / 22 400 33 44

Dystrybucja Posh Lashes: 734 493 226

Tel: (22) 400 33 44

Medycyna estetyczna

Z roku na rok wzrasta liczba osób, które korzystają z chirurgii plastycznej oraz tego, co oferuje mniej- lub całkowicie bezinwazyjna kosmetologia i medycyna estetyczna. Nieprzemijalne piękno i wieczna młodość bywają bardzo kuszące, a dzięki medycznym usługom Lash Up! i Ty możesz mieć je w zasięgu ręki!

Zabiegi medycyny estetycznej

Wśród bogatej oferty zabiegów salonu znajdziesz najskuteczniejsze rozwiązania na szybkie odmłodzenie i poprawienie wyglądu cery. Medycyna estetyczna w naszym gabinecie to między innymi usługi z zakresu:

  • korekcji zmarszczek,
  • wypełniania, wygładzania ust,
  • kuracji przeciw nadpotliwości,
  • terapii osoczem,
  • wolumetrii i liftingowania (nastrzykiwanie preparatami Stylage oraz nici liftingujące).

Popularna mezoterapia igłowa wykorzystująca osocze bogatopłytkowe to wyjątkowo nowoczesna procedura anti aging, która skutecznie odmładza i stymuluje organizm do odbudowy tkanek. Zabieg wykonuje się na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie. Często przeprowadza się go w miejscach owłosionych, jeśli celem pacjenta jest zapobiegnięcie łysieniu. Nasza klinika estetyczna zajmuje się skutecznym redukowaniem oznak starości, poprzez zastosowanie botoksu i kwasu hialuronowego. Usuwanie zmarszczek jest szybkie i cechuje się bardzo wysoką skutecznością. Dodatkowo ma działanie zapobiegawcze i hamuje pogłębianie się niepożądanych zagłębień na powierzchni skóry. Wszechstronne zastosowanie toksyny botulinowej wykorzystaliśmy również przy usłudze, jaką jest leczenie nadpotliwości - pozytywnie wpływamy na komfort naszych pacjentów, proponując im skuteczne i sprawdzone sposoby na ograniczenie pracy gruczołów potowych.

W wyniku przemieszczania się tkanki tłuszczowej cera z wiekiem traci swoją jędrność oraz kształt. Rozwiązaniem eliminującym ten problem będzie modelowanie, czyli wolumetria. Poprawa elastyczności i korekcja defektów możliwa jest dzięki nastrzykiwaniu specjalnymi preparatami z serii Stylage. W przeciwieństwie do bardziej inwazyjnych metod, jakie proponuje chirurgia plastyczna, medyczne procedury, takie jak lifting twarzy lub powiększanie ust, nie powodują trwałych zmian w ciele. Można je powtarzać co pewien czas i stopniować uzyskiwane efekty, a dobrze przeprowadzone nie powinny powodować długotrwałych skutków ubocznych.

Atrakcyjny cennik i profesjonalne prowadzenie terapii przez wykwalifikowaną kadrę to cechy, którymi charakteryzuje się renomowany salon Lash Up! Warszawa, Mokotów - to tutaj zapraszamy, jeśli chcesz skorzystać z naszej bogatej oferty medycznej i usług najlepszych specjalistów.